Nowe Podkarpacie

Regulamin

1. Ogłoszenie może dodać każdy, kto zaakceptuje warunki regulaminu dodawania ogłoszeń.

2. Dodanie ogłoszenia jest bezpłatne. Maksymalna liczba znaków z interpunkcją i spacjami wynosi 160.

3. Ogłoszenie, które będzie zamieszczone w innym dziale niż usługi, a będące reklamą ogłoszeniodawcy będzie usuwane. Taki użytkownik otrzyma ostrzeżenie.

4. Serwis www.podkarpacie.media.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczenie przez użytkowników danych niezgodnych z prawdą lub podanie danych fałszywych.

5. Treść ogłoszenia nie może być sprzeczna z prawem, zasadami współżycia społecznego, netykietą oraz nie może naruszać praw osób trzecich. Ogłoszenia nie mogą zawierać treści:

- nawołujących do nienawiści (rasistowskich, faszyzujących, seksistowskich itp.)

- zawierających informacje ściśle polityczne, służące propoagowaniu danej opcji politycznej,

- zawierających informacje łamiące ustawę o danych osobowych,

- zawierających informacje naruszające dobra osobiste, obraźliwych i wulgarnych

- informacji o charakterze ściśle komerycjnym

- zawierających próśb o wsparcie finansowe

6. Jeżeli zachodzi podejrzenie, że treść ogłoszenia jest sprzeczna z prawem, zasadami współżycia społecznego, netykietą lub może naruszać prawa osób trzecich - ogłoszenie może zostać usunięte bez powiadomienia osoby składającej ogłoszenie.

7. Administrator zastrzega sobie prawo do wstrzymania publikacji ogłoszenia lub usunięcia go z bazy danych bez podania przyczyny.

8. Użytkownik może jednorazowo dodać jedno ogłoszenie o takiej samej treści. Zabronione jest spamowanie forum duplikatami ogłoszeń - duplikaty są usuwane bez powiadomienia.

9. Ogłoszeniodawca publikuje swoje dane osobowe w treści ogłoszenia na własną odpowiedzialność.

10. Każde ogłoszenie dodawane jest bezterminowo.

11. Użytkownik ma prawo usunąć ogłoszenie w każdym czasie, oraz powinien to uczynić jeśli ogłoszenie nie jest aktualne. Oszczędzi to wielu osobom zbędnych telefonów, oraz zaoszczędzi wszystkim czas.

12. Osoby korzystające z ogłoszeń znajdujących się w serwisie www.podkarpacie.media.pl , czynią to wyłącznie na swoją odpowiedzialność.

13. Serwis www.podkarpace.media.pl nie jest odpowiedzialny za ciągłość działania serwera, na którym zlokalizowany jest nasz serwis, co oznacza, że nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne przerwy w emisji ogłoszenia spowodowane awariami serwerów na których jest hostowany serwis.

14. Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu.

15. Dodanie ogłoszenia przez użytkownika jest jednocześnie akceptacją niniejszego regulaminu.

All rights reserved: Nowe Podkarpacie Designed by: KAJUS