Nowe Podkarpacie

Reklama
Reklama

Dobra woda to zdrowie

Email
Istniejąca od 28 lat jasielska firma Polskie Centrum Wody specjalizuje się głównie w uzdatnianiu wody. Wieloletnie doświadczenie, wiedza i umiejętności pozwalają na kompleksowe rozwiązywanie problemów związanych z zanieczyszczeniem Wody

UZDATNIANIE WODY

Woda jest dominującym składnikiem powierzchni naszej planety, ale też ciała człowieka. Używana przez nas woda najczęściej pochodzi ze zbiorników wód powierzchniowych lub podziemnych i dostarczana jest nam za pośrednictwem sieci wodociągowej. Czy taka woda, mimo że w kranie, nadaje się do picia? Niestety bardzo często nie odpowiada ona normom, a wręcz jest szkodliwa. Ponadto w zależności od jej twardości i pozostałych parametrów może powodować gromadzenie się kamienia i osadu w czajniku, pralce, bateriach łazienkowych, kuchennych i innych. Może też doprowadzać do niszczenia instalacji grzewczych, armatury łazienkowej, a także podłączonych do instalacji urządzeń AGD. W takich wypadkach, z pomocą może przyjść domowa stacja uzdatniania wody, dzięki której można poprawić jej skład tak, aby spełniała obowiązujące normy. Firma Polskie Centrum Wody z Jasła oferuje szereg urządzeń (filtrów), które pozwalają rozwiązać praktycznie każdy problem z wodą. Likwidują obecność nierozpuszczalnych ciał stałych, rozpuszczone w wodzie żelazo i mangan, wysoką twardość wody, obecność posmaku, zapachu, koloru, skażenie bakteriologiczne. – Dzięki zamontowaniu w domu stacji woda będzie lepsza i zdrowsza. Jej zainstalowanie zwraca się finansowo po trzech latach. Te oszczędności widać po użytkowaniu urządzeń. Dzięki temu, że woda jest miękka nie ma osadów na umywalkach, prysznicach, bateriach, a do tego używamy dużo mniej środków myjących. W swojej ofercie mamy też cały zakres urządzeń odwróconej osmozy, dzięki czemu osoby mające kłopoty z nerkami, taką wodą mogą się nawet leczyć – mówi Lesław Pieszczoch, właściciel firmy Polskie Centrum Wody w Jaśle. Firma prowadzi kompleksową obsługę – od badania wody przez montaż, a później serwis. Wykonuje instalacje na skalę przemysłową w gminach, miastach, firmach, jak i dla prostych zastosowań domowych typu: zmiękczacze, odżelaziacze, stacje odwróconej osmozy. Oferuje urządzenia najlepszej jakości w przystępnej cenie. – W sumie na Podkarpaciu wykonaliśmy 8000 stacji uzdatniania wody, a w Małopolsce 4500. Jesteśmy wiodącą firmą na rynku, a inwestycje wykonujemy w całej Polsce. Uzdatniamy takie wody, których nikt nie uzdatnia. Większość firm robi proste instalacje, a my wyspecjalizowaliśmy się w bardzo trudnych wodach. Obsługujemy duże zakłady, jak Lotos Jasło czy BWI Poland Technologies w Krośnie – zaznacza prezes firmy.

Stacja uzdatniania wody

Odwócona osmoza

Pompy ciepła

STUDNIE I POMPY CIEPŁA

Firma zajmuje się też wierceniem studni i montażem pomp ciepła. Na etapie budowy czy modernizacji domu jedną z najważniejszych decyzji, którą należy podjąć jest ta, odnosząca się do wyboru systemu ogrzewania. Warto, a nawet trzeba wziąć pod uwagę i skorzystać z ekologicznych źródeł energii. Pompy ciepła to jeden z  najbardziej ekologicznych systemów ogrzewania budynków i przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Niezależnie od pory roku wykorzystują one energię słoneczną zgromadzoną w ziemi, wodach gruntowych, powietrzu atmosferycznym oraz energię geotermalną, które są dostępne bezpłatnie i w nieograniczonej ilości. Dzięki pompie ciepła można ogrzewać budynek i wodę użytkową oszczędzając energię i chroniąc środowisko naturalne. Ponadto na życzenie swoich klientów Polskie Centrum Wody wykona instalacje solarne czy fotowoltaiczne.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Polskie Centrum Wody swoim klientom zapewnia kompleksową obsługę – doradztwo techniczne, przygotowanie projektu i kosztorysu inwestycji, wykonawstwo i serwis. Wszystkie instalacje wykonuje z najlepszych materiałów. Inwestycje wykonują na terenie całej Polski, a swoim klientom zapewniają najwyższą jakość świadczonych usług.

Odżelaziacz

OFERTA

Dla zastosowań domowych:

Filtry do wody pitnej

Filtracja mechaniczna

Zmiękczanie wody

Odżelazianie wody

Odmanganianie wody

Dezynfekcja wody

Filtry węglowe

Materiały eksploatacyjne

Elementy wymienne

Polskie Centrum Wody

ul. Baczyńskiego 18; 38-200 Jasło

tel. 13 44 523 41, 602 179 011

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.pcwjaslo.com

OFERTA

Dla zastosowań przemysłowych:

Filtracja mechaniczna

Osmoza przemysłowa

Przemysłowe zmiękczanie

Przemysłowe odżelazianie

Elektrodejonizacja

Układy dozujące

Dekarbonizacja wody

Demineralizacja wody

Przemysłowa dezynfekcja

Zbiorniki

Martwi cię coś, lub denerwuje? Napisz do Nas!

Pseudonim
Email:
Temat
Wiadomość

Ogłoszenia ostatnio dodane

noimage
Działka Budowlana Żeglce
( / Nieruchomości)

All rights reserved: Nowe Podkarpacie Designed by: KAJUS