Nowe Podkarpacie

Reklama
Reklama

Serwis blacharsko-lakierniczy na najwyższym poziomie

Email
Serwis blacharsko-lakierniczy na najwyższym poziomie

Serwis blacharsko-lakierniczy GLOB CARS w Krośnie świadczy swoje usługi w oparciu o najwyższe standardy jakości obejmujące cały proces naprawy: począwszy od wyposażenia warsztatu poprzez odpowiedni program szkoleń, wysokie kwalifikacje oraz duże doświadczenie personelu.

Stłuczki i wypadki mogą zdarzyć się każdemu. Jeżeli już do nich dojdzie, nie ma lepszego miejsca na naprawę Twojego samochodu niż serwis blacharsko-lakierniczy GLOB CARS. Wykonywane są tutaj naprawy WSZYSTKICH MAREK, a serwis posiada autoryzację Opla, Chevroleta i Forda.

Eksperci, dysponując pełną wiedzą specjalistyczną, technologią i dużym doświadczeniem, przywrócą Twój samochód do stanu sprzed wypadku. Wszyscy pracownicy serwisu to wysoce wykwalifikowani specjaliści, przechodzący w ciągu roku cykliczne szkolenia, poznając wszystkie nowinki i innowacje na rynku motoryzacyjnym. Wysoki poziom znajomości tematu przez pracowników oraz używane oryginalne części sprawią, że auto po naprawie zachowa wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu oraz będzie służyło przez długi czas.

Serwis współpracuje z wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi oferując całościową obsługę szkód komunikacyjnych, wygodny i elastyczny sposób wyceny naprawy, rozliczenia bezgotówkowe. Do dyspozycji Klienta jest profesjonalna pomoc doradcy serwisowego.

Wszystkie prace wykonywane są w nowoczesnej kabinie lakierniczej ze strefą przygotowawczą. Serwis blacharsko-lakierniczy jest wyposażony w bardzo nowoczesny sprzęt – od najprostszych narzędzi ręcznych po specjalistyczne urządzenia lakiernicze. Wszystkie narzędzia są na najwyższym światowym poziomie. Oprócz zaawansowanego technologicznie sprzętu, w warsztacie stosowane są produkty lakiernicze z najwyższej półki.

UWAGA! W ofercie serwisu blacharsko-lakierniczego jest pokrywanie lakieru samochodu powłoką ceramiczną. Ta usługa dla wymagających Klientów cieszy cię coraz większą popularnością. Ponadto w ofercie jest mycie i czyszczenie tapicerki a także polerowanie reflektorów.

 

Pamiętaj! Autoryzowany serwis blacharsko-lakierniczy GLOB CARS odpowie na wszystkie pytania dotyczące napraw Twojego samochodu i umówi się z Tobą na dogodny dla Ciebie termin jego naprawy

 

 

 

 

GLOB CARS SP. Z O.O.

38-401 Krosno

ul. Podkarpacka 32

Tel./ fax +48 13 43 211 88

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.facebook.com/globcarskrosno

SERWIS MECHANICZNY

SERWIS BLACHARSKO-LAKIERNICZY

WYNAJEM SAMOCHODÓW

STACJA KONTROLI POJAZDÓW

Tel. +48 13 43 211 88 wew. 22/ 23/ 24

www.serwis-globcars.pl

www.glob-cars.pl

Martwi cię coś, lub denerwuje? Napisz do Nas!

Pseudonim
Email:
Temat
Wiadomość

All rights reserved: Nowe Podkarpacie Designed by: KAJUS