Nowe Podkarpacie

Reklama

KRAKOWIAK, KLIMAT, ZIELONY DOMEK – miejsca, do których warto powrócić

Email

KRAKOWIAKKLIMATZIELONY DOMEK

– miejsca, do których warto powrócić

KRAKOWIAK

To niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju miejsce, gdzie zabawa, dobra kuchnia i sielska atmosfera tworzą nierozerwalną całość. Lokal może pomieścić ok. 180 osób. W „Krakowiaku” organizowane są imprezy okolicznościowe, zabawy taneczne dla grup zorganizowanych, popularne w całym regionie – wieczory taneczne, tzw. fajfy i dancingi. Jest to miejsce znane od pokoleń i przez wszystkich lubiane, chętnie odwiedzane przez kuracjuszy i turystów, a także okolicznych mieszkańców. Obiekt zyskuje sympatię klientów dzięki ciekawej ofercie rozrywkowej, miłej obsłudze oraz różnorodności pomysłów i rozwiązań architektonicznych wspaniale odrestaurowanych wnętrz.

CENTRUM ROZRYWKI „KRAKOWIAK” – IWONICZ-ZDRÓJ

ul. Torosiewicza 2; tel. 517-801-299

Więcej informacji i szczegółów – www.facebook.com/krakowiak

 

ZIELONY DOMEK

Restauracja „Zielony Domek” jest miejscem szczególnym w Rymanowie-Zdroju. Położony w samym centrum Parku zdrojowego jest chętnie odwiedzany przez kuracjuszy, jak i okolicznych mieszkańców. Osoby odwiedzające uzdrowisko wiedzą, że w „Zielonym Domku” zawsze tętni życie i jest dobra zabawa. Dla chcących odpocząć wśród zieleni i śpiewu ptaków dostępny jest przestronny taras. Obiekt posiada dużą salę bankietową, w której organizowane są różne szkolenia, eventy, spotkania firmowe i rodzinne, a także małe przyjęcia weselne i okolicznościowe. Najpopularniejsze są jednak dancingi, które od lat są atrakcją tego miejsca. Atutem lokalu jest bogate menu, dostosowane do pory roku i okazji. W sezonie letnim atrakcją są lody. W „Zielony Domku” odbywają się także kinderbale dla najmłodszych, a dla miłośników sportu – wspólne oglądanie meczów.

RESTAURACJA „ZIELONY DOMEK” – RYMANÓW-ZDRÓJ

ul. Parkowa 4; tel. 13 43 695 02

Szersza oferta i aktualności na www.facebook.com/Zielony-Domek

 

KLIMAT

Hotel-Restauracja-Pizzeria „Klimat”, to obiekt usytuowany w samym centrum uzdrowiska, w pełni oddający atmosferę panującą w Iwonicz-Zdroju. Jego atutem jest duży taras z widokiem na zabytkową część kurortu, który w ciepłe dni jest chętnie odwiedzany przez kuracjuszy, turystów i mieszkańców okolicy. Restauracja poleca wyśmienite dania tradycyjnej kuchni polskiej oraz specjały z różnych stron świata, a także różnorodne napoje. Hotel posiada blisko 60 miejsc noclegowych w nowoczesnych wnętrzach pokoi 1,2, 3-osobowych z balkonami, z których roztacza się widok na piękną, zdrojową zabudowę, iwonicki deptak lub piękny las bukowo-jodłowy ze skalistą ścianą. Wszystkie pokoje wyposażone są w pełny węzeł sanitarny, radio, TV, telefon i Internet. Obiekt jest przystosowany do potrzeb niepełnosprawnych, jest winda osobowa, podjazd oraz dostosowane pomieszczenia sanitarne. Dzięki temu przez cały rok kalendarzowy w „Klimacie” prowadzone są turnusy sanatoryjno-rehabilitacyjne z bogatą ofertą zabiegową. Na życzenie grup zorganizowanych organizowane są wieczorki taneczne i imprezy okolicznościowe.

„KLIMAT” – IWONICZ-ZDRÓJ

al. Parkowa 2; tel. 13 43 509 90

Więcej aktualnych informacji na www.facebook.com/Klimat

 

ANDRZEJKI i SYLWESTER 2017/2018

Wszystkie trzy lokale przygotowały dla swoich Klientów ofertę zabaw andrzejkowych i sylwestrowych

  • Andrzejki 2017 w „Krakowiaku”, „Klimacie” i „Zielonym Domku” odbędą się w sobotę 25 listopada. Imprezy poprowadzą didżeje, przy muzyce mechanicznej. Szczegółowe informacje i rezerwacja miejsc – telefonicznie.
  • Również w noc sylwestrową wszystkie restauracje będą czynne i będą organizowane dancingi sylwestrowe. Koszt – 80 zł od osoby. W ofercie – zabawa przy muzyce mechanicznej, ciepłe danie i lampka szampana. Pozostała konsumpcja i napoje – „a la karta”. Zabawy rozpoczynają się o godz. 19. Zakończenie godz. 3.00.
  • Dodatkowo – w okresie karnawału „Krakowiaku” i „Zielonym Domku” regularnie odbywać się będą dancingi i fajfy.

Płatny materiał reklamowy

Martwi cię coś, lub denerwuje? Napisz do Nas!

Pseudonim
Email:
Temat
Wiadomość

Ogłoszenia ostatnio dodane

All rights reserved: Nowe Podkarpacie Designed by: KAJUS