Nowe Podkarpacie

Reklama
Reklama

Specjalna okazja dla rolników - Ciągniki rolnicze CLAAS potrafią to, czego od nich oczekujesz

Email

Specjalna okazja dla rolników

Ciągniki rolnicze CLAAS potrafią to, czego od nich oczekujesz

CLAAS jest jednym z czołowych producentów maszyn rolniczych na świecie. Wśród wielu produktów oferowanych dla rolników są ciągniki rolnicze. Partnerem handlowym CLAAS jest firma Agromasz z Domaradza. Siedziba firmy mieści się przy drodze krajowej nr 19.

W bogatej ofercie sprzętu rolniczego, na szczególną uwagę zasługują ciągniki rolnicze ARION 400. Uprawa gleby, zbiór pasz, transport, prace z ładowaczem czołowym są na porządku dziennym w pracy rolnika. ARION 400 to najlepszy ciągnik do wykonywania tych zadań. Tak w polu, jak i na drodze, duży rozstaw osi zapewnia siłę uciągu oraz spokojną jazdę. Wyposażenie ARION 400 jest bardzo szerokie i można je dopasować do indywidualnych wymagań gospodarstwa oraz kierowcy.

CLAAS oferuje w ciągnikach serii ARION 400 ogromną wszechstronność modeli i możliwości wyposażenia: sześć 4-cylindrowych silników pokrywa segment mocy między 90 a 140 KM. Wszystkie przełączenia biegów wykonywane są wygodnie i ergonomicznie wielofunkcyjnym uchwytem,  obejmującym również kilka innych funkcji. Jednym dotknięciem można zmieniać wszystkie przełożenia do przodu i do tyłu, nie naciskając pedału sprzęgła.

 

W modelach ARION 400 firma CLAAS zastosowała całkowicie nową generację kabin. Skonstruowano je we  współpracy z rolnikami z całej Europy. Zalety to świetna widoczność z kabiny o 6 bardzo wąskich słupkach, ciche i komfortowe miejsce pracy czy podłokietnik z zamontowanym wielofunkcyjnym uchwytem.

Konserwacja, części zamienne, serwis – to wszystko zapewnia partner handlowy CLAAS, firma Agromasz z Domaradza. Do dyspozycji są specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, doskonalący na bieżąco swoje umiejętności. Oferują pomoc zarówno na miejscu w serwisie, jak i z dojazdem do rolnika. Funkcjonowanie maszyny i utrzymanie jej wartości to najwyższy priorytet. Ciągnik jest bowiem kluczowym składnikiem sukcesu w gospodarstwie.

UWAGA!

Specjalna oferta na ciągniki rolnicze – rocznik 2017! Możliwość negocjacji cen!

Szczegółowych informacje na temat oferowanego sprzętu udzielają przedstawiciele handlowi pod numerami telefonów:   667 662 354 lub  691 033 718.

Informacje na stronie www.agromasz.info.pl

 

Płatny materiał reklamowy

Martwi cię coś, lub denerwuje? Napisz do Nas!

Pseudonim
Email:
Temat
Wiadomość

Ogłoszenia ostatnio dodane

All rights reserved: Nowe Podkarpacie Designed by: KAJUS