Nowe Podkarpacie

Reklama
Reklama

Niepowtarzalny polski smak i wyroby bez dodatków „E”

Email

Produkcja Wyrobów Tradycyjnych BRATKÓWKA

Niepowtarzalny polski smak i wyroby bez dodatków „E”

Produkcja Wyrobów Tradycyjnych, to firma rodzinna, która od początku swojej działalności skupia się na produkcji wyrobów według receptur opartych o stare książki, stawiając na jakość i zdrowie. Zakład znajduje się w Braktówce k. Krosna. Malowniczy teren podkarpackiej wsi sprzyja produkcji wyrobów mięsnych, które mają wspaniały smak i aromat, pachnących jak w spiżarni naszych babć.

Wyroby tradycyjne z Bratkówki, to produkty  bez udziału dodatków podwyższających wydajność, wspomagających smak, bez różnych związków i substancji zwanych nowoczesnymi technologiami. Nie ma w nich chemicznych dodatków „ E”. Do produkcji używa się naturalnych przypraw.

W swojej ofercie zakład proponuje między innymi szynki, kiełbasy, wyroby podrobowe. Produkty wędzone są tradycyjnymi metodami, na drewnie olchowym, bukowym i owocowym. Ich jakość ma przypominać wszystkim o prawdziwej  polskiej tradycji i smaku. Dlatego też duży nacisk kładziony jest na przygotowywanie wyrobów według sprawdzonych, tradycyjnych przepisów.

Przy produkcji zachowane są standardy bezpieczeństwa, które pozwalają mieć pewność, że produkty z Bratkówki są smaczne i zdrowe. Najlepszą rekomendacją dla firmy są zadowoleni odbiorcy.

Wyroby z Bratkówki dostępne są zarówno w sklepach sieciowych, jak i małych sklepikach na Podkarpaciu. Firma realizuje również  specjalne zamówienia na imprezy okolicznościowe. Specjalnością są między innymi pieczone szynki z kością.

 

 

Produkcja Wyrobów Tradycyjnych BRATKÓWKA

tel. 13 42 03 381

e-mail:  wy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.bratkowka.eu

Nie produkujemy masowo, tylko tradycyjnie i ze smakiem

Płatny materiał reklamowy

Martwi cię coś, lub denerwuje? Napisz do Nas!

Pseudonim
Email:
Temat
Wiadomość

Ogłoszenia ostatnio dodane

All rights reserved: Nowe Podkarpacie Designed by: KAJUS