Nowe Podkarpacie

Reklama
Reklama

Chyrowa Ski zaprasza!

Email
Chyrowa Ski zaprasza!

Całoroczny Ośrodek Narciarski „Chyrowa Ski” w Chyrowej k. Dukli zaprasza wszystkich miłośników białego szaleństwa. Naśnieżany, oświetlony i ratrakowany stok o szerokości 130 metrów, należący do najszerszych stoków narciarskich w regionie i w Polsce, czynny jest codziennie od godz. 9.00 do godz. 21.00. Od 5 marca obowiązują promocyjne ceny karnetów!


Ośrodek Narciarski „Chyrowa Ski” położony jest w malowniczym Beskidzie Niskim. Jest to jeden z najatrakcyjniejszych i najlepiej przygotowanych stoków w regionie. Ośrodek posiada trzy wyciągi talerzykowe. Najdłuższy z nich liczy 900 metrów i ma przepustowość 900 osób na godzinę. To trasa przeznaczona głównie dla średniozaawansowanych i zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów.

Z kolei osoby mniej zaawansowane mogą wybrać wyciąg o długości 400 metrów. Dzieciom i początkującym narciarzom dedykowany jest mały wyciąg o długości 110 metrów. Stok jest profesjonalnie przygotowany – oświetlony, codziennie ratrakowany, a trasy narciarskie wyposażone są w system sztucznego naśnieżania. Obsługa stacji stara się, aby warunki na stoku były komfortowe dla narciarzy i spełniały ich oczekiwania. Stacja czynna jest codziennie od godz. 9 do godz. 21. Dzięki temu, że trasy są oświetlone, możliwe są zjazdy nocą. W ofercie „Chyrowa Ski” są karnety dla grup zorganizowanych, m.in. szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych (minimum 20 osób) oraz ulgowe karnety dla seniorów 62+. Zniżki na tego typu bilety obowiązują od godz. 9 do godz. 14. Ponadto – od 5 marca ośrodek oferuje promocyjne karnety dla wszystkich narciarzy. Zniżki dotyczą wszystkich rodzajów karnetów – tj. czasowych i zjazdowych.

WYPOŻYCZALNIA, SERWIS I SZKÓŁKA

Przy stoku funkcjonuje dobrze wyposażona wypożyczalnia sprzętu oraz profesjonalny serwis. W atrakcyjnych cenach można wypożyczyć cały osprzęt narciarskich i snowboardowy, w tym narty, deski, buty, kaski i kije. „Chyrowa Ski” prowadzi również naukę jazdy na nartach i snowboardzie pod okiem profesjonalnie wyszkolonych instruktorów. Przy ośrodku istnieje również przestronny, wielostanowiskowy i bezpłatny parking dla klientów.

GOŚCINIEC I RESTAURACJA

Atutem ośrodka jest gościniec, znajdujący się tuż obok stacji narciarskiej, który dysponuje około 50 miejscami noclegowymi w pokojach 2- i 3-osobowych oraz dwóch pokojach studio. W „Gościńcu” mieści się restauracja na około 120 osób. Oprócz serwowania posiłków, organizowane są tam imprezy integracyjne, okolicznościowe, przyjęcia, wesela, komunie, eventy, konferencje itp. Tuż obok znajduje się szałas grillowy z kominkiem i bufetem na około 50 osób. Serwowane są tam ciepłe dania, napoje, a także kiełbasa z ogniska i potrawy z grilla.

ATRAKCJE PRZEZ CAŁY ROK

Ośrodek czynny jest przez cały rok. Choć miłośnikom białego szaleństwa kojarzy się głównie z turystyką zimową, jest to miejsce, które tętni życiem także poza sezonem narciarskim. W lecie miłośnicy jednośladów mogą skorzystać z pięknych tras rowerowych. Ponadto znajdują się tu widokowe szlaki turystyki pieszej. Od kilku lat w ośrodku organizowane są kolonie i obozy sportowo-wypoczynkowe. Na pewno jest to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie i miło spędzi czas. Zapraszamy!

KARNETY NA TELEFON!

Co tydzień, do zakończenia sezonu narciarskiego w ośrodku „Chyrowa Ski”, będziemy rozdawać pięć 3-godzinnych karnetów na wyciąg. Wystarczy zadzwonić w środę o godz. 10 do naszej redakcji. Liczy się kolejność zgłoszeń!

CHYROWA SKI

CHYROWA 40, 38-450 DUKLA

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel. 603 871 300

www.chyrowaski.pl

Płatny materiał reklamowy

Martwi cię coś, lub denerwuje? Napisz do Nas!

Pseudonim
Email:
Temat
Wiadomość

Ogłoszenia ostatnio dodane

All rights reserved: Nowe Podkarpacie Designed by: KAJUS