Nowe Podkarpacie

Reklama
Reklama

Usuń zaćmę w nowoczesnej klinice NeoVize w Popradzie

Email
Usuń zaćmę w nowoczesnej klinice NeoVize w Popradzie

Komfortowe warunki. Termin dostosowany do kalendarza pacjenta. Najwyższej jakości soczewki. Pełna refundacja z NFZ.

Klinika okulistyczna w Popradzie należy do międzynarodowej sieci klinik NeoVize.

Od marca tego roku oferuje ona wszechstronne badania i specjalistyczne zabiegi okulistyczne mieszkańcom Słowacji i przygranicznych regionów Polski. – Poprad to nasza ósma klinika, a jednocześnie druga stworzona z myślą o pacjentach z Polski. Pierwszą otwarliśmy w 2013 r. w Czeskim Cieszynie, gdzie do dziś zoperowaliśmy ponad 7 tys. pacjentów, wśród których nie brakowało i mieszkańców Podkarpacia. To również miało wpływ na decyzję o otwarciu kliniki w Popradzie. Chcieliśmy im ułatwić dotarcie do nas – podkreśla dr Roman Vanžura, dyrektor klinik w Popradzie i Czeskim Cieszynie. Od początku istnienia czesko-słowackiej sieci NeoVize najważniejsza była jakość oferowanych świadczeń i troska o pacjenta.

 

W jakości nie ma kompromisów. Operację katarakty przechodzi się tylko raz w życiu. Za pomocą wzroku człowiek odbiera ponad 80 procent informacji z otoczenia. Dlatego w przypadku zaćmy naszym standardem są certyfikowane amerykańskie soczewki Alcon i niemiecki Zeiss z dożywotnią gwarancją jakości, zapewniające najwyższy komfort widzenia – podsumowuje dr Vanžura.

Promocja w NeoVize!

Z myślą o polskich pacjentach – kliniki NeoVize w Popradzie i Czeskim Cieszynie – przygotowały ofertę, która pozwala na skorzystanie z zabiegu usunięcia zaćmy w całości refundowanego przez polski NFZ. Warunkiem skorzystania z promocji jest zapisanie się na badanie wstępne do 30 kwietnia 2018 r. Termin oczekiwania na zabiegi w naszych klinikach to kilka/kilkanaście dni.

 

W czasie badań kwalifikujących do zabiegu lekarz może zaproponować pacjentowi wszczepienie soczewki korygującej współistniejące wady wzroku. Szczegółowe informacje o oferowanych soczewkach znajdą Państwo na naszej stronie www.neovize.pl Zapraszamy do kliniki NeoVize.

Z naszych usług skorzystało ponad 7 tysięcy pacjentów z Polski.

Płatny materiał reklamowy

Martwi cię coś, lub denerwuje? Napisz do Nas!

Pseudonim
Email:
Temat
Wiadomość

Ogłoszenia ostatnio dodane

noimage
CZYSZCZENIE, MYCIE
( / Usługi)
noimage
MALOWANIE ELEWACJI
( / Usługi)
noimage
Zatrodnie drwala
( / Praca)

All rights reserved: Nowe Podkarpacie Designed by: KAJUS