Nowe Podkarpacie

Reklama
Reklama
Reklama

FLOKS Krosno – profesjonaliści w montażu instalacji gazowych

Email
Firma FLOKS Piotra Muni posiada bardzo duże doświadczenie w montażu instalacji gazowych do samochodów osobowych i dostawczych.

Oferuje usługi w oparciu o najbardziej nowoczesne produkty, dzięki czemu poleca i montuje instalacje LPG najwyższej jakości. Firma współpracuje ze znanymi producentami i importerami instalacji gazowych. Jest oficjalnym przedstawicielem firmy Czakram na tym terenie.

Firma FLOKS zajmuje się profesjonalnym montażem oraz serwisem polskich i zagranicznych instalacji LPG do samochodów używanych i nowych, diagnostyką komputerową oraz bieżącymi naprawami samochodów osobowych i dostawczych. Prowadzi również sprzedaż części zamiennych do większości instalacji LPG oraz montaż haków holowniczych. Zakład Piotra Muni cieszy się znakomitą renomą wśród użytkowników samochodów z instalacją LPG, co dowodzi, że firma stawia na jakość i markę. – Oferujemy szybki i profesjonalny montaż instalacji gazowych, a także diagnostykę elektroniczną wszystkich typów silników. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w montażu i w doborze odpowiedniej instalacji LPG mamy pewność, że są one bezpieczne i niezawodne. Natomiast dobór najbardziej odpowiedniej instalacji gazowej do konkretnego typu auta, serwis i naprawa samochodów z optymalnym wykorzystaniem części zamiennych, ukierunkowane są w naszej firmie na osiągnięcie oczekiwanej oszczędności dla klienta przy jednoczesnym zachowaniu jakości.   Serwisujemy większość instalacji znajdujących się na rynku – mówi Piotr Munia, właściciel firmy.

***

Polski rynek samochodowy LPG od kilkunastu lat notuje stabilne wzrosty. W Polsce mamy już ponad 3 miliony pojazdów zasilanych autogazem i jesteśmy drugim na świecie krajem pod względem ilości rejestrowanych aut z instalacją LPG. Ich użytkownicy doceniają znaczną oszczędność w eksploatacji samochodów i atrakcyjną  cenę autogazu w stosunku do tradycyjnej benzyny czy ropy. Na montaż instalacji LPG decydują się już nie tylko posiadacze samochodów z silnikami o dużej mocy, ale też posiadacze aut z mniejszymi silnikami, którzy po prostu chcą ekonomicznie jeździć.

Instalacje samochodowe LPG są w pełni bezpieczne dla samochodu oraz dla pasażerów. Odpowiednio dobrane podzespoły, poprawny montaż i właściwa kalibracja nie mają wpływu na kondycję techniczną samochodu. Samochodowa instalacja gazowa to dodatkowy układ, o który należy dbać. Aby zapewnić jej sprawne i bezawaryjne działanie należy pamiętać o regularnych przeglądach i wymianie filtrów, co pozwoli na długotrwałą eksploatację takich instalacji. – Klienci doceniają LPG jako paliwo alternatywne. Główną motywacją do adaptacji samochodu na LPG jest oczywiście czynnik ekonomiczny. W ostatnim czasie zauważamy, że zmieniła się jednak grupa samochodów, do których montowane są instalacje LPG. Dawniej były to samochody kilkunastoletnie, a obecnie instalacje LPG montuje się do coraz młodszych, a nawet nowych pojazdów – mówi Piotr Munia.

Dlaczego warto jeździć na LPG? Według specjalistów BRC Polska jest pięć powodów, dla których warto jeździć na LPG. Po pierwsze – jest tańszym paliwem, cena autogazu zawsze stanowiła około 50 proc. ceny benzyny. Po drugie – to oszczędność, płaci się połowę tego co za benzynę lub jedzie się dwa razy dalej. Po trzecie – auto jeździ tak, jak na benzynie, zachowuje swoje osiągi i komfort podróżowania. Po czwarte – instalacja LPG to inwestycja na lata, jej założenie zwraca się już po kilku miesiącach jazdy. I po piąte – autogaz zawsze się opłaca!

***

Konwersja aut na zasilanie gazowe jest na tyle powszechna, że dokonują jej zarówno duże koncerny motoryzacyjne, jak i wyspecjalizowane w tym zakresie warsztaty. Firma FLOKS z Krosna bazuje na markowych i sprawdzonych rozwiązaniach oraz instalacjach. Jedną z najbardziej popularnych instalacji gazowych, optymalną pod względem jakości wykonania, warunków gwarancji, jak i ceny jest włoska marka BRC. Miliony użytkowników instalacji gazowych BRC na całym świecie doświadczają wysokiej jakości tych produktów. Instalacje produkowane są w Cherasco we Włoszech, przez jednego z największych i najstarszych na świecie producentów samochodowych instalacji gazowych LPG oraz CNG. Firma BRC posiada własne centrum badawczo-rozwojowe, które jest jednym z najnowocześniejszych na świecie. W nim powstają projekty rozwiązań instalacji gazowych, następnie są badane i testowane, aż do momentu wdrożenia do procesu produkcji. Wśród wszystkich instalacji gazowych montowanych w Polsce instalacje gazowe BRC stanowią około 27 proc. Można je zamontować  w zakładach zrzeszonych w sieci CZAKRAM, do której należy firma FLOKS z Krosna W Polsce jest ich ponad 1300. Instalacje gazowe BRC zamontowane w autoryzowanym zakładzie, czyli takim jak FLOKS, objęte są pełną 24-miesięczną gwarancją bez limitu kilometrów oraz systemem gwarancji krajowej assistance, umożliwiającym bezpłatne wykonanie napraw z dala od zakładu montażowego. Wysoka jakość i niezawodność produktów tej marki została również doceniona przez koncerny samochodowe, które oferują instalacje gazowe BRC w nowych samochodach, z zachowaniem gwarancji producenta. W Polsce instalacje te są montowane m.in. w samochodach marki: Chevrolet, Hyundai,  Volkswagen, Seat, Mitsubishi, Peugeot, Citroen, KIA. Systemy marki BRC oferowane zarówno do samochodów nowych, jak i używanych są przyjazne dla środowiska spełniają najbardziej rygorystyczne normy emisji spalin EURO 5 oraz EURO 6. Wyłącznym przedstawicielem włoskiej firmy BRC na Polskę jest firma CZAKRAM z Tarnowa. W Krośnie i okolicach instalacje BRC można zamontować w firmie FLOKS, Krosno, ul. Batorego 10. Chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń, przyjedź lub zajrzyj na stronę internetową www.autogaz-krosno.pl

***

FLOKS – to doskonała propozycja dla tych, którzy szukają instalacji LPG do swojego samochodu o możliwie najlepszym stosunku ceny do jakości.

F.H.U FLOKS

- Piotr Munia

38-400 Krosno

ul. Batorego 10


tel. 605 573 047

www.autogaz-krosno.pl

OFERTA FIRMY:

– montaż oraz serwis samochodowych instalacji LPG. Konkurencyjne

ceny, gwarancja 24 miesiące bez limitu kilometrów,

– diagnostyka komputerowa,

– naprawy bieżące,

– montaż haków holowniczych.

Płatny materiał reklamowy

Martwi cię coś, lub denerwuje? Napisz do Nas!

Pseudonim
Email:
Temat
Wiadomość

Ogłoszenia ostatnio dodane

All rights reserved: Nowe Podkarpacie Designed by: KAJUS