Nowe Podkarpacie

Reklama

FABRYKA ENERGOOSZCZĘDNYCH DOMÓW Z DREWNA „GOLBALUX”

Email

FABRYKA ENERGOOSZCZĘDNYCH

DOMÓW Z DREWNA „GOLBALUX”

Duża, rodzinna firma założona w 1994 roku przez państwa Mieczysława i Halinę Golbów

Jesteśmy z naszymi klientami już ponad 20 lat – mówi prezes firmy. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w budowie domów z drewna. Nasza produkcja to tradycja w połączeniu z nowoczesną techniką obróbki drewna. Nowoczesne i innowacyjne maszyny oraz termiczna obróbka drewna pozwala nam tworzyć piękne, zdrowe i ciepłe domy. Główną zaletą naszych domów jest energooszczędność, która wiąże się z niskimi kosztami utrzymania domu oraz solidna opatentowana konstrukcja.

Mamy ponad 4000 m2 hal produkcyjnych i prawie 4 ha powierzchni magazynowo-składowej. Hale wyposażyliśmy w najnowsze i innowacyjne centra ciesielski CNC z nowoczesną linią do prefabrykacji domów. Zbudowaliśmy nowoczesną linię do produkcji wiązarów dachowych. Wszystkie cięcia, wiercenia, frezowanie, znakowanie i opisywanie wszystkich elementów konstrukcyjnych odbywają się automatycznie. W przycinaniu i budowie elementów konstrukcyjnych ścian, stropów oraz wiązarów dachowych uzyskują najwyższą jakość. Elementy konstrukcyjne projektowane są komputerowo i przekazywane w formie cyfrowej do dalszej obróbki. Wprowadzone oprogramowania projektowe konstrukcji daje potężne narzędzie CAD/CAM przygotowane dla różnych obszarów zastosowań. 3D CAD/CAM to tworzenie przestrzennych modeli obiektów. Połączenie dwóch systemów CAD i CAM daje ogromne możliwości projektowo-produkcyjne. Tak rozbudowany program stwarza duże możliwości w prefabrykacji najbardziej skomplikowanych budynków. Duża rozpiętość zastosowań pozwala dostosować się do bieżących wymagań i potrzeb klienta. Uzyskaliśmy dotąd nieosiągalną prędkość obrabianych elementów przy pełnej elastyczności i precyzji. To skutkuje czasem realizacji dotychczas nieosiągalnym z oczywistą korzyścią odbiorcy końcowego. Energooszczędne domy budujemy zgodnie z najwyższą innowacyjną sztuką ciesielską.

Budujemy domy już ponad 20 lat w stanie surowym, zamknięty i pod klucz. Chętnie służymy radą i pomocą. Dysponujemy kilkunastoma ekipami montażowymi, działającymi na terenie całego kraju.  Budując z nami otrzymasz gwarancję profesjonalnego wykonania każdego detalu oraz atrakcyjną cenę. Zapraszamy do naszej fabryki domów , która mieści się w Wiązownicy (woj. podkarpackie) na rozmowy i negocjacje oraz do oglądania domów pokazowych.


Nasze domy kojarzą się z ciszą i spokojem, z rodzinną, ciepłą atmosferą, z naturą, ekologią oraz materią miłą i ciepłą w dotyku. Technologia drewniana to technologia ekologiczna oparta na materiale odnawialnym jakim jest drewno. Uzyskujemy ją w sposób „czysty” i z minimalnym zużyciem energii konwencjonalnej. Stosowane przez nas drewno do budowy domów pochodzi z Bieszczad. Najważniejsza czynność w przygotowaniu elementów konstrukcyjnych domu z drewna to obróbka termiczna. Poprzez tę czynność drewno jest zakonserwowane na zawsze i zyskujemy komfort użytkowania. Trzeba pamiętać, że w domu wraz z rodziną spędzamy połowę życia i należy brać po uwagę wszystkie „szczegóły”. Domy zbudowane zgodnie z najwyższą sztuką ciesielską mogą przetrwać nawet 200-300 lat.

 

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE „GOLBALUX” sp. z o.o.

ul. Sportowa 15, 37-522 Wiązownica,tel. +48 16 622 37 97 / +48 601 496 106, fax +48 16 622 37 62

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. / www.golbalux.pl

Płatny materiał reklamowy

Martwi cię coś, lub denerwuje? Napisz do Nas!

Pseudonim
Email:
Temat
Wiadomość

Ogłoszenia ostatnio dodane

noimage
SKUPUJEMY MOTOCYKLE
( / Motoryzacja)
noimage
KUPIĘ AUTA za gotówkę
( / Motoryzacja)

All rights reserved: Nowe Podkarpacie Designed by: KAJUS