Nowe Podkarpacie

Podkarpacka Nagroda Samorządowa XV Edycja

Email


XV Edycja PNS

pod honorowym patronatem

Wojewody Podkarpackiego
Marszałka Województwa Podkarpackiego


SZANOWNI PAŃSTWO

WÓJTOWIE, BURMISTRZOWIE, PREZYDENCI

I STAROSTOWIE

WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

Piętnasta edycja Podkarpackiej Nagrody Samorządowej swój finał będzie mieć w 25. rocznicę funkcjonowania samorządu terytorialnego w Polsce na poziomie gmin i miast. Celem naszym jest pokazanie osiągnięć wszystkich samorządów Podkarpacia. Aby zapewnić maksymalną przejrzystość i obiektywizm, zmodyfikowaliśmy regulamin, zapraszając po raz pierwszy do Komisji Nominacyjnej  i Kapituły Laureatów z poprzedniej edycji PNS.

Bieżąca edycja, nad którą honorowy patronat sprawuje Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl i Wojewoda Podkarpacki Małgorzata Chomycz -Śmigielska przebiega pod hasłem „NASZA GMINA/NASZE MIASTO, NASZ POWIAT NA POCZĄTKU NOWEJ KADENCJI”. Celem tej edycji jest pokazanie, oraz udokumentowanie aktywności miast i gmin Podkarpacia w ich 25-letnim okresie oraz planu działań na I rok nowej kadencji.  Zmodyfikowany regulamin konkursu-plebiscytu wymaga od uczestników rzetelnego wypełnienia załączonej do niniejszego pisma ankiety, ze szczególnym uwzględnieniem III części ankiety.Ankietę należy przesłać w formie elektronicznej w programie Word, łącznie z wymaganymi dokumentami i załącznikami (pliki jpg) w nieprzekraczalnym terminie do  10 kwietnia 2015 roku na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Ankietę należy wypełnić we wszystkich jej częściach. Intencją naszą jest, by informacje były wiarygodne, aktualne i rzetelne. Leży to w interesie zarówno organizatorów, jak i uczestników konkursu – plebiscytu. Komisja Nominacyjna w której zasiadają przedstawiciele Marszałka Województwa Podkarpackiego, Wojewody Podkarpackiego oraz organizatorów i powołani przez nich eksperci w  dziedzinie samorządności, a także po raz pierwszy laureaci z poprzedniej edycji PNS dokona oceny ankiet. Zgodnie z regulaminem (dostępnym na stronach internetowych organizatorów) Komisja Nominacyjna wyłania spośród uczestników plebiscytu, którzy uzyskają najwyższą ocenę, po pięciu nominatów  do nagrody w trzech kategoriach: wójt gminy, burmistrz miasta do 35 tys. mieszkańców, burmistrz/prezydent miasta powyżej 35 tys. mieszkańców i starosta, których przedstawia Kapitule Nagrody. Ta zaś dokona wyboru laureatów. Laureaci otrzymują honorowe wyróżnienie w postaci dyplomu i pamiątkowej Statuetki Podkarpackiej Nagrody Samorządowej. Kapituła przyznaje też honorowe wyróżnienie „Lider Samorządności Podkarpackiej” tym samorządom, które przez trzy kolejne edycje uzyskały nominację do Podkarpackiej Nagrody Samorządowej.

Równolegle z Podkarpacką Nagrodą Samorządową Tygodnik „Nowe Podkarpacie” organizuje bardzo popularne konkursy, tj. SMS - owy konkurs na Najpopularniejszego Wójta, Burmistrza/Prezydenta i Starostę Podkarpacia oraz Konkurs na najlepszą stronę internetową jednostki samorządowej województwa podkarpackiego w którym strony internetowe oceniane są  w dwóch fazach: przez profesjonalne jury oraz przez internautów.

Najpopularniejszym samorządowcom, liderom samorządności, nominowanym do Podkarpackiej Nagrody Samorządowej i jej laureatom oraz laureatom konkursu internetowego na najlepszą samorządową stronę www, gwarantujemy publikacje promocyjne na łamach naszego tygodnika, stronach internetowych organizatorów oraz  w TVP Rzeszów i Radiu Rzeszów, które sprawują patronat medialny.

Wszystkie bieżące informacje dotyczące XV edycji oraz regulamin konkursu  Podkarpacka Nagroda Samorządowa ukazywać się będą na łamach Tygodnika regionalnego „Nowe Podkarpacie”, jego stronie internetowej www.podkarpacie.media.pl oraz na stronie internetowej Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych w Rzeszowie www.psst.rzeszow.pl

Życząc pomyślności, dobrych efektów i satysfakcji z osiągnięć oraz uznania społeczności lokalnych zapraszamy w imieniu Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych w Rzeszowie i Tygodnika regionalnego „Nowe Podkarpacie” do udziału w XV edycji konkursu-plebiscytu Podkarpacka Nagroda Samorządowa.

Z wyrazami szacunku

 

Patronat Medialny

 

radio

logo

Partnerzy Biznesowi XIX edycji PNS

Galeria

All rights reserved: Nowe Podkarpacie Designed by: KAJUS