Nowe Podkarpacie

Reklama

Popularne ogłoszenia

Najnowsze ogłoszenia

Reklama
Reklama

Wyszukaj ogłoszenie

Wiecej opcji

Regulamin

 

1. Ogłoszenie może dodać każdy, kto zaakceptuje warunki regulaminu dodawania ogłoszeń.

2. Podanie imienia i nazwiska nie jest wymagane podczas dodawania ogłoszenia. Podanie imienia i nazwiska podczas dodawania ogłoszenia jest całkowicie dobrowolne.

3. Dodanie ogłoszenia jest bezpłatne. Maksymalna liczba znaków z interpunkcją i spacjami wynosi 160.

4. Ogłoszenie, które będzie zamieszczone w innym dziale niż usługi, a będące reklamą ogłoszeniodawcy będzie usuwane. Taki użytkownik otrzyma ostrzeżenie.

4. Administratorem serwisu www.podkarpacie.media.pl jest Nowe Podkarpacie spółka z o.o. z siedzibą w Krośnie ul. Słowackiego 6 38-400 Krosno – zwane dalej Administratorem.

5. Administratorem Twoich danych osobowych, w związku z usługami świadczonymi za pośrednictwem serwisu www.podkarpacie.media.pl jest Nowe Podkarpacie spółka z o.o. z siedzibą w Krośnie ul. Słowackiego 6 38-400 Krosno.

6. Serwis www.podkarpacie.media.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczenie przez użytkowników danych niezgodnych z prawdą lub podanie danych fałszywych.

7. Treść ogłoszenia nie może być sprzeczna z prawem, zasadami współżycia społecznego, netykietą oraz nie może naruszać praw osób trzecich. Ogłoszenia nie mogą zawierać treści:

- nawołujących do nienawiści (rasistowskich, faszyzujących, seksistowskich itp.)

- zawierających informacje ściśle polityczne, służące propagowaniu danej opcji politycznej,

- zawierających informacje łamiące przepisy ustawy o ochronie danych osobowych oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 – ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych

- zawierających informacje naruszające dobra osobiste, obraźliwych i wulgarnych

- informacji o charakterze ściśle komercyjnym - zawierających próśb o wsparcie finansowe

9. Jeżeli zachodzi podejrzenie, że treść ogłoszenia jest sprzeczna z prawem, zasadami współżycia społecznego, netykietą lub może naruszać prawa osób trzecich - ogłoszenie może zostać usunięte bez powiadomienia osoby składającej ogłoszenie.

10. Administrator zastrzega sobie prawo do wstrzymania publikacji ogłoszenia lub usunięcia go z bazy danych bez podania przyczyny.

11. Użytkownik może jednorazowo dodać jedno ogłoszenie o takiej samej treści. Zabronione jest spamowanie forum duplikatami ogłoszeń - duplikaty są usuwane bez powiadomienia.

12. Ogłoszeniodawca publikuje swoje dane osobowe w treści ogłoszenia na własną odpowiedzialność.

13. Dodając ogłoszenie powierzasz Administratorowi przetwarzanie swoich danych osobowych a także wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

14. Przetwarzanie danych osobowych przez Administratora, będzie dokonywane wyłącznie w związku z realizowaną usługą.

15. Każde ogłoszenie dodawane jest na okres 30 dni.

16. Użytkownik ma prawo żądać usunięcia ogłoszenia w każdym czasie, oraz powinien to uczynić jeśli ogłoszenie nie jest aktualne. Oszczędzi to wielu osobom zbędnych telefonów, oraz zaoszczędzi wszystkim czas.

17. Osoby korzystające z ogłoszeń znajdujących się w serwisie www.podkarpacie.media.pl , czynią to wyłącznie na swoją odpowiedzialność.

18. Administrator nie jest odpowiedzialny za ciągłość działania serwera, na którym zlokalizowany jest nasz serwis, co oznacza, że nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne przerwy w emisji ogłoszenia spowodowane awariami serwerów na których jest hostowany serwis.

19. Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu.

20. Dodanie ogłoszenia przez użytkownika jest jednocześnie akceptacją niniejszego regulaminu.

UWAGA! Każde ogłoszenie drobne, które zostanie zamówione do druku w tygodniku regionalnym Nowe Podkarpacie, zostanie opublikowane w portalu za darmo.

Aby zamówić ogłoszenie wypełnij, wytnij i przynieś lub prześlij kupon z Nowego Podkarpacia lub wyślij ogłoszenie na nr SMS 7255 - (koszt to 2zł + VAT)

Martwi cię coś, lub denerwuje? Napisz do Nas!

Pseudonim
Email:
Temat
Wiadomość

All rights reserved: Nowe Podkarpacie Designed by: KAJUS